Ruční výroba u nás

Zdravíme Vás,

Zabýváme se ruční výrobou převážně vlněných, ale i jiných přírodních tkanin na dřevěném čtyřlistovém stavu. Vyrábíme látky vhodné pro rekonstrukce historických oděvů, na šití oblečení vhodného pro outdorové aktivity a v neposlední řadě také luxusní bytový textil, který se skvěle hodí do rustikálně laděných prostorů.

Proč byste měli zvolit spolupráci zrovna s Textilem postaru? Je to soubor vlastností a hodnot, na kterých trváme a za které se svým jménem zaručujeme.

Poctivá ruční práce, znalosti získávané od mistra v oboru, spolupráce s předními českými odborníky na historický textil a výrobní postupy ověřené tisíci lety praxe našich předků dělá z Textilu postaru to čím je. Nejvyšší možná kvalita a řemeslné povedení produktů, čestné a férové jednání, spolehlivost a spokojený zákazník to jsou hodnoty, ze kterých nebudeme ustupovat ani o píď.

Proč dnes, v době kvalitních syntetických materiálů, používát staromódní přirodní textil? Jeho výroba je obnovitelná a šetrná k životnímu prostředí, ale v první řadě jsou to jeho vlastnosti, na které si člověk v průběhu celé té doby, co se obléká, zvykl. Chladivý dotek lnu, luxusní jemnost hedvábí, nebo skvělé izolační vlastnosti vlny. Zkuste se o víkendu ráno zachumlat do hedvábného županu a vychutnat si svou snídani. Rozvalte se do polštářů z kvalitní bavlny, nebo oblékněte vlněný kabát a vyražte na výlet do přírody, zima vás tam rozhodně nezaskočí. Proč se pro jednou nenechat trochu rozmazlit kvalitou a vědomím, že vlastníte kus ruční řemeslné práce...

firemní KONTAKT

Rudolf Kocar, DiS.
IČO: 04722400
DIČ: CZ9105091336
rudolf.kocar@gmail.com
+420 724 867 880

aDRESA

Třebotovice 2503
České Budějovice
370 06

Sledujte nás

© Copyright Textil postaru